گالری پروژه‌ها
برای دیدن پروژه‌ها پایین بروید.
رسا

رسا یک ربات بالا‌تنه است که برای آموزش زبان اشارهٔ فارسی به کودکان ناشنوا طراحی شده‌است. از ویژگی‌های این ربات می‌توان به داشتن انگشتان کامل، هزینهٔ پایین و نگهداری آسان اشاره کرد.(بیشتر بدانید)

پروژهٔ من ایجاد یک واسط کاربری برای رساست؛ به نحوی که بتواند از طریق زبان اشاره با کاربران ناشنوا ارتباط برقرار کند: دستورات مبتنی بر زبان‌اشارهٔ آن‌ها را دریافت کند و بتواند به شکلی صحیح پاسخ دهد.

گام اول
اتاقک فضای مجازی

این اتاقک مجازی برای کودکان اتیسمی و بر اساس مطالعات پیشین آزمایشگاه رباتیک اجتماعی طراحی شده‌است. من به عنوان سرپرست تیم برنامه‌نویسی در این پروژه مشارکت داشتم.این اتاق در Unity3D و برای HTC Vive ساخت شده‌است.

فیلم
روما

روما یک ربات مانکن طراحی شده توسط شرکت دکتر ربات است. (بیشتر بخوانید) مشارکت من در این پروژه در طراحی یک واسط کاربری مبتنی بر کینکت بود که ربات به واسطهٔ آن حالات بدن مشتریان را تشخیص داده و بر اساس آن حرکت کند.

بازی‌های توان‌بخشی

این بازی‌ها در تابستان ۱۳۹۶ و به سفارش دکتر بهزادی‌پور و به منظور توان‌بخشی بیماران سکته (و بخشی از یک پروژهٔ دیگر) طراحی شد. در این بازی یک آواتار از حرکات بیمار تقلید می‌کند تا بیمار بتواند برخی از کارها را تمرین کند. بنا به درخواست سفارش‌دهنده‌های پروژه، تنظیمات بسیاری برای بازی در نظر گرفته‌شد تا بتوان شرایط گوناگونی را برای بیماران ایجاد کرد. این بازی با Unity3D نوشته شده‌است.

سامانهٔ رباتیکی جراحی از راه دور سینا

ربات سینا یک سامانهٔ رباتیکی جراحی از راه دور ایرانی با فیدبک نیرو است که از سال ۱۳۹۴ تحت طراحی دوباره قرار گرفته‌است. از شهریور ۱۳۹۵، بنده به عنوان برنامه‌نویس اصلی سینا و با وظیفهٔ طراحی نرم‌افزار کنترلی سینا به وسیلهٔ تکنولوژی EtherCAT مشغول به کار شدم.

شبیه‌ساز جراحی لاپاروسکوپی

از اردیبهشت ۱۳۹۵، وظیفهٔ پشتیبانی و توسعهٔ بازی‌ها و رابط کاربری این شبیه‌ساز جراحی را به‌عهده دارم. بازی‌های این شبیه‌ساز با موتور بازی Blender و رابط کاربری آن با C# نوشته شده‌است.surgery simulator's games and GUI.