سید رمضان حسینی
متولد: ۲۴ آذر ۱۳۷۲; ایران، نور.

من یک پژوهشگر و مهندس مکانیک با پیش‌زمینه‌ای غنی در برنامه‌نویسی کامپیوتر (خصوصا در ساخت بازی و وب) هستم! در کنار تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌های کشور، تجارب خوبی نیز در صنایع رباتیک و تجهیزات پزشکی داشته‌ام.

درحال حاضر در آزمایشگاه رباتیک اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف، مشغول کار بر روی پایان‌نامهٔ کارشناسی ارشدم هستم. پایان‌نامهٔ من بر موضوع تعامل انسان و ربات و یادگیری ربات از معلم‌های انسانی متمرکز است. در کنار کار کردن بر روی پایان‌نامه، در پروژه‌های دیگری مانند ربات جراح سینا نیز مشغول به کار هستم.

تجارب
تحصیلات
جوایز و افتخارات
نوشته‌ها
پروژه‌ها
لطفا برای اطلاعات بیشتر به گالری پروژه‌ها مراجعه نمایید.

مهارت‌ها

برنامه‌نویسی: با بیش از ۱۱ سال سابقهٔ برنامه‌نویسی قادر به کار کردن با زبان‌های C++، C#، python، js و php هستم. همچنین تجربهٔ انجام پروژه با Matlab، Simulink و Octave را دارم.

طراحی وب: تجربه کار در back-end و front-end با: html5، css3، js و php (لاراول و وردپرس) و همچنین آشنایی با Nodejs.

بازی‌سازی: تجربهٔ واقعی بازی‌سازی ۳ بعدی با Unity و Blender. تجربهٔ بازی‌سازی برای واقعیت مجازی. همچنین تجربهٔ کاری با Adobe Flash و موتورهای بازی مبتنی بر جاوا اسکریپت (مثل phaser و createJS) برای بازی‌سازی ۲بعدی در بستر وب.

مهارت‌های کامپیوتری: کار در محیط‌های ویندوز و اوبونتو؛تسلط بر Microsoft Office و Adobe Creative Suite (نرم‌افزارهای Photoshop، Flash، Audition، Premier و After Effects).

طراحی صنعتی: مسلط بر SolidWorks و Mechanical Desktop و آشنایی با Catia.

زبان‌ها: فارسی و انگلیسی.

تماس با من

ایمیل: s.r.h.ramezan@gmail.com

تلفن: ۰۹۱۰ ۶۸۲ ۵۳ ۰۶

شبکه‌های اجتماعی: لینکدین و گودریدز.